Kaip tapti grupės Alytaus miesto ritmas nariu?
Norėdami tapti grupės nariu, turėtumėte būti prisijungę prie socialinio tinklo „Facebook“, nes grupė pasiekiama tik jo naudotojams. Grupė „Facebook“ tinkle yra atvira ir pasiekiama be jokių ribojimų. Nuoroda į grupę. 


Ar reklama grupėje mokama?
Grupėje komercinė reklama, kuri atitinka komercinės reklamos sąvoką, yra mokama pagal atskirus apmokėjimo planus. Daugiau apie reklamą ir planus. 


Ar dėl reklamos taikomos išimtys?
Neapmokestinama grupės narių reklama, kuri nėra komercinė, t.y. kuria nesiekiama įgyti verslo pajamų, išimtys taikomos socialinei reklamai, ne pelno siekiančioms organizacijoms.


Ar grupėje yra taisyklės?
Grupėje yra taikomos bendrosios tvarkos taisyklės ir reklamos taikymo taisyklės.


Kaip galima tapti moderatoriumi?
Moderatoriumi galima tapti susisiekus su administracija el. paštu: [email protected], taip pat vėliau išklausius bendruosius mokymus. Su moderatoriais sudaromas – moderavimo susitarimas.


Ar moderatoriai vykdo kokias nors funkcijas?
Moderatoriai turi atitinkamas funkcijas pagal sritis: naujų grupės narių priėmimas, reklamos ir įrašų administravimas, komunikacija, marketingas ir pan., kiti atlieka bendrasias funkcijas.


Kas yra administratorius ir kokia jo paskirtis?
Grupės administratorius yra aukščiausias valdymo organas, jie atlieka naujų narių pritraukimo bei apmokymo funkcijas, organizuoja moderatorių darbą, priima aukščiausius grupės plėtros sprendimus.